Datum Wedstrijd Locatie Voorprogramma Inchrijving Programma Uitslag
24/9 DiZV Open Dilbeek voorprogramma inschrijvingen programma uitslag
1/10 Limietwedstrijd Landen voorprogramma inschrijvingen programma uitslag
8/10 Swimming Cup Zennevallei St.-Pieters Leeuw voorprogramma inschrijvingen  programma uitslag
14-15/10 Provinciale Kampioenschappen Leuven voorprogramma inschrijvingen tijdschema
prog. 14/10
prog. 15/10
Uitslag dag 1
Uitslag dag 2
29/10 Provinciale Kampioenschappen Lange Afstand Boom voorprogramma inschrijvingen programma uitslag
1/11 Provinciale Kampioenschappen Lange Afstand Boom voorprogramma inschrijvingen programma uitslag
5/11 CVB 50m-bad St.-Pieters Woluwe voorprogramma inschrijvingen prog. vm
prog. nm
uitslag
11-12/11 Belgische Kampioenschappen Korte Baan Gent voorprogramma inschrijvingen programma uitslag
11/11 CVB Liedekerke Liedekerke voorprogramma inschrijvingen programma uitslag
18-19/11 Spar Cup Nijlen voorprogramma inschrijvingen prog. zaterd.
prog. zondag
uitslag
19/11 Memorial Vandenbosch Leuven voorprogramma inschrijvingen programma uitslag
26/11 SCSG Open Strombeek voorprogramma inschrijvingen programma uitslag
30/12 Recordpogingen Leuven sessie 1sessie 2 inschrijvingen programma uitslag
7/1 Wisselsprintcriterium F. Pepermans Antwerpen voorprogramma inschrijvingen uitslag
14/1 CVB TZ Tienen voorprogramma inschrijvingen programma
20-21/1 Flanders Speedo Cup Antwerpen voorprogramma inschrijvingen programma
21/1 PACO Vilvoorde uitslag
3/2 CVB ZORO Overijse voorprogramma inschrijvingen programma uitslag
9-11/2 Vlaamse Jeugdkampioenschappen Antwerpen voorprogramma programma uitslag
17-18/2 2-daagse ZGEEL Geel voorprogramma  inschrijvingen programma za / zo
23-25/2 Vlaamse Kampioenschappen Antwerpen voorprogramma inschrijvingen
4/3 CVB WLW Sint-Pieters-Leeuw voorprogramma
3-4/3 Antwerp Diamond Speedo Race Antwerpen voorprogramma
24/3 Mega Distance Swim Gent voorprogramma
24/3 Mega Swim Meet -15 jaar Gent voorprogramma
25/3 Mega Swim Meet Gent voorprogramma
15/4 Feryn Sprint Cup Kapelle-op-den-Bos voorprogramma VM / NM
21-22/4 Vlaams-Brabant Classic Swimming Meeting Aarschot voorprogramma
5-6/5 FIRST Meeting Gent voorprogramma
11-13/5 Open Belgische Kampioenschappen ? voorprogramma
20/05 Leuven Cup Leuven voorprogramma VM/NM
26-27/05 Speedo meeting Oostende voorprogramma
24/06 CVB AART Meise voorprogramma